wAm[0]s-teaM
Регистрирајте се на форумот и уживајте
GL ^^ HF wAm[0]s-teaM !

wAm[0]s-teaM

wAm[0]s-teaM
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Среќни Новогодишни и Божиќни празници ви посакува wAm[0]s-teaM

Share | 
 

 Во случај да ви треба помош!

Go down 
АвторПорака
REN1 [girlpower]
Admin
avatar

Posts : 57
Join date : 2009-12-07
Age : 24
Location : Охрид

ПишувањеПредмет: Во случај да ви треба помош!   Пон Дек 07, 2009 3:18 pm

Ако имате некаков проблем околу форумот прашајте тука Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wamos-team.macedonianforum.net
lgx.Hardballer!Posts : 1
Join date : 2009-12-13

ПишувањеПредмет: Pomos   Нед Дек 13, 2009 4:50 am

Kako go napravivte toa: Уживајте во форумот на евл и не заборавајте да се регистрирате ? pls kazete: jane-nadal@hotmail.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
4.S.C.-*LoaDinG*Posts : 14
Join date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Во случај да ви треба помош!   Нед Дек 20, 2009 1:34 pm

Јане не е ова евл ! ова е вамос !

Поздрав !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wAm[0]s teaM // z0k1 -_-

avatar

Posts : 25
Join date : 2009-12-30
Location : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Во случај да ви треба помош!   Сре Дек 30, 2009 2:27 pm

Абе како се ставаше слика на профилл Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
wAm[0]s teaM // z0k1 -_-

avatar

Posts : 25
Join date : 2009-12-30
Location : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Во случај да ви треба помош!   Сре Дек 30, 2009 2:47 pm

Немора најдовв =) Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Во случај да ви треба помош!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Во случај да ви треба помош!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
wAm[0]s-teaM :: Дискусија :: Помош !!!-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Create a free blog