wAm[0]s-teaM
Регистрирајте се на форумот и уживајте
GL ^^ HF wAm[0]s-teaM !

wAm[0]s-teaM

wAm[0]s-teaM
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Среќни Новогодишни и Божиќни празници ви посакува wAm[0]s-teaM

Share | 
 

 Правила!

Go down 
АвторПорака
REN1 [girlpower]
Admin
avatar

Posts : 57
Join date : 2009-12-07
Age : 24
Location : Охрид

ПишувањеПредмет: Правила!   Пон Дек 07, 2009 2:35 pm

1)НА ОВОЈ СЕ ПИШУВА САМО НА КИРИЛИЦА И НИШТО ДРУГО ОСВЕН КИРИЛИЦА СИТЕ ПОСТОВИ ШТО ЌЕ БИДАТ НАПИШАНИ НА ЛАТИНИЦА ЌЕ БИДАТ ИЗБРИШАНИ!

2)Администраторите и Супер Модераторите на форумот имаат право да
изменат/избришат било кое мислење во било кое време со или без
известување.

3) Не отварајте повеќе од 1 членство. Тоа се казнува со повремено банирање.

4)Не пишувајте повеќе од едно мислење едно по друго. Постои опција "edit"
ако нешто ви текнало подоцна или сте заборавиле да го пишете.

5)Задржете се на зададената тема било каде. Не пишувајте офтопик! Сите
офтопик мислења (мислења коишто се надвор од зададената тема) ќе бидат
избришани!

6) Не се расправајте јавно со персоналот на форумот. Пратете им приватна порака доколку имате некои прашања.

7) За секаков вид рекламирање следува повремено банирање.

Секое провоцирање или пцуење(вулгарно изразување) ќе биде делетирано и во спротивно членот ќе биде баниран.


Благодариме однапред !

HaveFun on Forum by : evoLution Team
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wamos-team.macedonianforum.net
 
Правила!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
wAm[0]s-teaM :: Дискусија :: Правила на форумот!-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Create a blog